top of page

pronájem učeben

naše učebny také pronajímáme jako zkušebny,

prostory ke cvičení na hudební nástroj, skupinové jazykové lekce, apod. 

IMG_9600-HDR 2.jpg

Hledáte prostor pro cvičení na hudební nástroj nebo potřebujete místo pro skupinovou výuku, semináře či soukromé lekce? Naše učebny jsou otevřeny pro všechny, kdo vyžadují kvalitní a příjemné prostředí pro své aktivity. Každá učebna má rozlohu přibližně 10 m² a je vybavena stoly, židlemi a dle potřeby i digitálními piana a kytarami. K dispozici máte veškeré vybavení učebny. Samozřejmostí je zajištěný pitný režim, možnost připojení k Wi-Fi a velkou výhodou je bezplatné parkování ve dvoře školy.

 

Pronájem našich učeben je možný za cenu 300 Kč za 60 minut, což zahrnuje plné využití vybavení učebny. Nabízíme také slevy a speciální nabídky pro dlouhodobější rezervace nebo pravidelné klienty. Pro rezervaci učebny nás neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle +420 720 540 631, přes SMS, WhatsApp nebo e-mail na adrese rene@hudebniskolafaktor.cz.

pronájem hudebních nástrojů

připravujeme větší investice k nákupu hudebních nástrojů a následnému pronájmu veřejnosti

IMG_9610-HDR 2.jpg

Aktuálně můžeme do pronájmu nabídnout digitální stage piano Yamaha P-45 B s veškerým příslušenstvím (stojan, napájecí adaptér, notový stojan, sustain pedál).

bottom of page