top of page

harmonie cen

ceník

výuka dětí i dospělých II notové materiály zdarma II lekce jednou týdně II hudební nauka během lekcí

první lekce zdarma

PRVNÍ LEKCE ZDARMA

Chceme, abyste se cítili jisti při výběru správné hudební školy. Proto nabízíme první lekci zdarma. Tato bezplatná lekce vám umožní pochopit, jak pracujeme, jaké metody používáme a jak vám můžeme pomoci dosáhnout vašich hudebních cílů. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše hudební ambice, těšíme se na to, že vás přivítáme a ukážeme vám, co můžeme nabídnout.

lekce 45 minut - 650Kč

(2600Kč/měsíčně*)

Toto je standardní délka pro většinu hudebních lekcí a je vhodná pro většinu studentů. Tato délka lekce umožňuje dostatek času na procvičování a zlepšování dovedností, aniž by studenti byli příliš unaveni.

lekce 60 minut - 850Kč

(3400Kč/měsíčně*)

Tyto lekce jsou ideální pro pokročilé studenty nebo pro ty, kteří se chtějí intenzivněji věnovat studiu hudby. Tato délka lekce umožňuje více času na detailní práci na technice, interpretaci a dalších aspektech hry na nástroj.

lekce 90 minut - 1250Kč

(5200Kč/měsíčně*)

Tyto lekce jsou vhodné pro velmi pokročilé studenty nebo pro ty, kteří se připravují na vystoupení nebo soutěže. Tato délka lekce umožňuje hluboké zaměření na techniku, interpretaci a výkonnost. Je také ideální pro ty, kteří chtějí prohloubit své teoretické znalosti hudby.

*měsíčně znamená krát 4, do některých měsíců se ale vejde i 5 lekcí

bottom of page