Vedení školy a lektoři

Vedení školy a zejména lektoři jsou základním kamenem, srdcem, naší hudební komunity. Každý z nich přináší do naší školy jedinečné hudební dovednosti, zkušenosti a vášeň pro výuku. Jsme zde, abychom vás inspirovali a pomohli vám rozvíjet vaše hudební dovednosti.

ředitel školy René Faktor

René Faktor

René Faktor je zakladatelem a ředitelem naší hudební školy. S více než 20 lety praxe jako pianista a 8 lety zkušeností jako lektor je René zkušeným a vášnivým hudebníkem. Jeho cílem je poskytnout kvalitní výuku hry na klavír a rozvoj hudebních dovedností pro všechny studenty, bez ohledu na jejich věk nebo úroveň zkušeností. René nabízí individuální přístup a flexibilní rozvrh, aby vyhovoval potřebám každého studenta. Jeho hlavním posláním je ukázat, jak může být hra na klavír kouzelným světem plným radosti a rozvoje.

Lektoři

official le chant des